Kariéra

Nabízíme víc než jen práci. Dělejte to, co Vás baví!

Jsme hrdí na naše kvalitní zaměstnance a rádi bychom do našeho kolektivu přivedli také nové posily. Nabízíme Vám podílení se na vývoji a výrobě pro prestižní českou značku, která je známá po celém světě precizností a až hodinářskou přesností své produkce. Na rozdíl od poboček zahraničních firem a korporací je u nás mnohem větší prostor pro seberealizaci, profesní růst a příjemné pracovní prostředí.

Nechceme od Vás jen práci, zajímají nás Vaše myšlenky, nápady a rádi je dobře odměníme. Jsme si hodně blízko, protože všechna důležitá rozhodnutí se dělají přímo v Jihlavě, nikoliv místě vzdáleném tisíce kilometrů. Budeme rádi, když se na nich budete podílet společně s námi.

Lidé především

Naším cílem je získat správného kandidáta na správné pracovní místo. Kolegu, který bude individuálně i kolektivně přispívat k naplnění podnikových cílů. Podařilo se nám vybudovat pozitivní a přátelskou firemní kulturu postavenou na zájmu o druhé a etickém chování. Ke každému zaměstnanci přistupujeme individuálně a snažíme se porozumět jeho potřebám za účelem sladění pracovního a soukromého života.

Stejně tak, jako lpíme na nejvyšší kvalitě našich výrobků, hledáme i ty nejlepší kolegy.

Vkročte s námi do světa automotive.

GDPR a výběrová řízení 2023